Bandırma Ceviz Fidanı Fiyatları

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Ceviz Fidanı Hakkında

Ceviz Fidanlarımız

Bandırma Ceviz Fidanı Fiyatları

Ceviz fidanı, Bandırma ile birlikte anılmaktadır ve son derece kaliteli ceviz fidanları yetiştirilerek Türkiye’nin ve hatta tüm dünyanın dört bir köşesine ulaştırılmaktadır.

Bandırma, hem Akdeniz hem de Karadeniz iklimlerinin etki alanı içerisindedir. Bu iklim şartlarının Bandırma ekonomisinde tarım sektörünün öneminin büyük olmasında önemi büyüktür. İlçenin meteorolojik özellikleri, çok çeşitli tarımsal ürün üretimine olanak tanımaktadır. Dünyanın her yerinde yetiştirilen ve büyük karların elde edildiği Ceviz fidanı  adı Bandırma ile birlikte anılmaktadır ve son derece kaliteli ceviz fidanları yetiştirilerek Türkiye’nin dört bir köşesine ulaştırılmaktadır. 

Sorularız ve Siparişleriniz İçin

Halil DÖNER: +90 536 576 03 16 

Mümin DÖNER: +90 535 251 94 52

Ceviz uzun ömürlü bir ağaçtır. Aşılı ceviz fidanları sayesinde çok kısa sürede, verimli ve kaliteli meyveler alınabildiği için ceviz yetiştiriciliği oldukça popüler hale gelmiştir. Bandırma da en kaliteli yetiştiriciliği yapan yerler arasında bulunmaktadır ve pek çok yere fidan gönderim yapılmaktadır.

Normal şartlarda ceviz fidanının meyve verme potansiyeline gelmesi en az 15 yıl alır ve size vereceği verimin ne kadar olacağını kestirmek mümkün değil. Fakat direk üreticiden satın alınan aşılı ile aldığınız ceviz fidanları 3 sene içerisinde boy verir ve ilerleyen zamanlarda meyve verim oranı artar. İstediğiniz çeşitte ve verimde ceviz ağaçlarına sahip olmak istiyorsanız istikametinizi Bandırma’ya çevirmekte acele edin!

Bandırma Sahil Yenice Köyü ve civarındaki üreticiler tarafından yetiştirilen fidanlar 1.sınıf olup Dünya'ya ihraç edilmektedir. Ceviz insanlar için çok sağlıklı bir meyvedir. Bunun üretimini sıklaştırmak gerektiğinin bilincindeyiz. Bunu sağlıklı ve verimli hale getirmek için aşılı ve verimli topraklarda boy vermiş ceviz fidanları tercihiniz olmalı.Direk üreticiden oldukça uygun fiyata satılan ceviz fidanlarını merkezinden almanız hem size satış sonrası destek sağlayacak hemde aklınızda soru kalmayacaktır. Çünkü ceviz fidanın ana vatanı Bandırma'dır.

Ceviz fidanı yetiştiriciliği alanın da Türkiye için Bandırma ilçemizin katkısı çok büyüktür. Bandırma'nın önemli  kuruluşlarından olan ceviz fidanı üreten firmamız Evren Fidancılık sizlere yardımcı olmak için her zaman hizmetinizdedir. Bize ulaşın  arayın Türkiye'nin her yerine sağlıklı, sertifikalı  fidan gönderelim danışmanlık hizmeti verelim.Ceviz fidanı yetiştiriciliğinde kendi tesislerinde üretim yapan firmamız , satış öncesi ve sonrası destek, devlet desteklemesi için teknik bilgiler konusunda   yardımcı olmaktadır. Özel paketleme ve ulaşım tarım bakanlığı onaylı ismine doğru aşılı ve sertifikalı fidan satışı %100 müşteri memnuniyeti ile, birikimlerinizi yatırıma dönüştürmenizde sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

+90 536 576 03 16